Laatste nieuws Loopsport

Terugblik Zevenheuvelenloop en vooruitkijken Warandeloop

Enkele snelle tijden en goede klasseringen tijdens de Zevenheuvelenloop waaronder een 3e plaats voor Jeroen Kramer bij de mannen 35 en een 7e plaats voor José Doorson bij de vrouwen 50.
Onder andere Jill, Ronald en Richard komen as. zondag voor Zaanland in actie tijdens de Warandeloop in Tilburg.

Het lukte afgelopen zondag 9 Zaanland atleten om onder het uur te blijven tijdens de Zevenheuvelenloop in en om Nijmegen. Jeroen Kramer was daarvan de snelste met een kanppe tijd van 50:28. Met die tijd klasseerde hij zich als 3e bij de mannen 35. José Doorson was de snelste AV Zaanland vrouw met een tijd van 1:04:42, goed voor een 7e plaats bij de vrouwen 50.

Komend weekeinde staat de Warandeloop in Tilburg op het programma. Voor Zaanland komen daar zondag onder andere Jill Holterman, Ronald Schröer en Richard Douma aan de start tijdens het crossgala.
Verder zien we ook Twan Pormes op de deelnemerslijst staan die de korte cross gaat lopen.

uitslagen Zevenheuvelenloop

Naam Netto tijd 15 km
Jeroen Kramer 50:28  
Ernst van Beekhuizen 53:41  
Menno Brendeke 55:40  
Ruben Romkes 56:15  
Pieter Jelle Jongejans 56:22  
Jos Jacobsen 56:52  
Niels Anders 56:53  
Bjorn Heijnen 58:37  
Ronald Wiering 59:20  
Marcel Vredenburg 1:02:57  
Mark Konings 1:02:59  
José Doorson 1:04:42  
Rob van der Pal 1:06:51  
Pieter Grandiek 1:07:21  
Arjen Holterman 1:07:21  
Ron Cadenau 1:08:09  
Marc Plantinga 1:11:52  
Julio Mengod de Man 1:13:34  
Sander Veenhoven 1:15:59  
Bien van Bree 1:18:08  
Wesley Tax 1:19:01  
Jaap Bijkerk 1:19:56  
Kees Walter 1:21:18  
Jan Fris 1:21:34  
Cecilia Mahler 1:22:25  
Joyce de Roo 1:24:34  
Johan Meijer 1:24:35  
Claudia Bakker 1:27:58  
Ramon Hillegers 1:28:15  
Debby Rutten 1:28:16  
Hennie Spaans 1:28:36  
Arnoud de Visser 1:28:39  
Rikus Bijvoet 1:30:49  
Joke Bijvoet 1:30:49  
Petra van Cappellen 1:32:28  
Mia de Roo 1:33:32  
Hans van Kleef 1:34:20  
Gosse Plantinga 1:35:01  
Peter Tolk 1:36:00  
Hans de Roo 1:38:59  
Robert Tepaske 1:41:04  
Inge Gubbels 1:41:22  
Renske Compagner 1:44:02  
Nita Smit 1:46:55  
Monique de Vries 1:49:10  
Sylvia Fabbro 1:51:22  
Suus van der Werff Moya 1:58:56  
Sander Valent 40:57 7 km
Siem Hotting 51:18 7 km